top of page

PADSHARING – OKRESOWA SIEĆ WSPARCIA

Padsharing logo 1.png

Padsharing to okresowa sieć wsparcia! Łączymy osoby Potrzebujące z takimi, które są gotowe pomóc!

Osoba Potrzebująca zgłasza swoje zapotrzebowanie na środki menstruacyjne za pośrednictwem formularza, a Darczyńca składa i opłaca zamówienie w drogerii internetowej Rossmann, które wkrótce trafia do wybranej przez Potrzebującą drogerii stacjonarnej.

Do czerwca 2022 roku dzięki wsparciu Darczyńców zostały zrealizowane 1143 zamówienia. W pierwszym półroczu 2022 roku przez Padsharing zostały zakupione środki menstruacyjne o łącznej wartości ponad 20 000 zł!

W listopadzie 2023 roku zdecydowałyśmy się chwilowo wstrzymać działanie programu w celu przebudowy - dziękujemy wszystkim osobom, zwłaszcza Darczyńcom, które wspierały nas z walką z ubóstwem menstruacyjnym w ramach Padsharingu od ponad 2 lat.

Wiemy, że wstrzymanie Padsharingu wpłynie bezpośrednio na Osoby Potrzebujące korzystające z programu - zachęcamy Was do skorzystania z innych form wsparcia Akcji Menstruacji, np. Punktów Pomocy Okresowej, i śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o naszych działaniach oraz postępach w pracy nad Padsharingiem 2.0.

Masz jakieś pytanie w kwestii Padsharingu? Wyślij maila na padsharing@akcjamenstruacja.pl.

_ABC3274.jpg
bottom of page