AM w Twojej szkole

Akcja Menstruacja w Twojej szkole, czyli pudełka z produktami menstruacyjnymi
w szkolnych toaletach

Według badań przeprowadzonych przez firmę P&G, 1 na 6 uczennic opuściła kiedyś zajęcia w szkole z powodu braku dostępu do środków higienicznych. Najprostszym sposobem zapobiegającym opuszczaniu lekcji podczas okresu jest zapewnienie dostępu do produktów menstruacyjnych w szkole.

 

Współpracujące z nami szkoły otrzymują za darmo pudełka na podpaski i tampony do postawienia we wszystkich łazienkach, a także zapas środków higienicznych, który regularnie uzupełniamy, przesyłając nowe paczki. Dotychczas z takiej formy pomocy skorzystało ponad 100 tysięcy osób uczących się!

ZAPISY NA 2. EDYCJĘ PROGRAMU ZAMKNIĘTE

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia do Programu Akcja Menstruacja w Twojej szkole!

W tym roku wspiera nas Biedronka, przekazując wkładki i podpaski Femina. Dzięki niej objęłyśmy kompleksowym wsparciem ponad 500 szkół na terenie całej Polski, których listę znajdziecie na dole strony.

Do zapisów na kolejną edycję Programu zapraszamy w sierpniu 2022 roku.


Przed zapisaniem szkoły zapoznaj się z regulaminem Programu.

Zasób 3.png
LOGO_BIEDRONKA_V1.png
femina.png
Zasób 4.png

POBIERZ PORADNIK I DOWIEDZ SIĘ JAK DZIAŁAĆ SAMODZIELNIE

Poradnik powstał przy współpracy z patronem medialnym HelloZdrowie.

JAK MOŻESZ NAM POMÓC?

Średni koszt zapewniania w szkole dostępu do produktów menstruacyjnych przez cały rok szkolny to 800 zł - Twoje wsparcie to szansa na dotarcie do kolejnego miejsca! Wystarczy, że wpłacisz nawet najmniejszą kwotę na konto: Fundacja Akcja Menstruacja 55 1600 1055 1899 6298 9000 0001, wpisując w tytule "Darowizna na cele statutowe". 

Pomoc finansowa to nie wszystko - zachęć bliską Ci szkołę, by zgłosiła się do projektu i pomóż w ten sposób jej uczennicom!

Zasób 1.png
2Vector_edited.png

TUTAJ DZIAŁAMY!

Wszystkie szkoły objęte Programem znajdziesz na naszej mapie i listach podzielonych na województwa. Wierzymy, że razem stworzymy jeszcze więcej miejsc przyjaznych osobom uczącym się! 

Działasz z nami? Tutaj pobierzesz plakaty do powieszenia w Twojej szkole i grafiki na media społecznościowe.

dolnośląskie


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Wierzbnie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Kunicach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Borku Strzelińskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo we Wrocławiu VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica w Trzebnicy Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu Zespół Szkół Specjalnych w Lubiążu Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego w Lubinie Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach Zespół Szkół Specjalnych w Lubiążu Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana "Grota" Roweckiego we Wrocławiu Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubomierzu Szkół Podstawowa nr 2 w Siechnicach Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego w Jaworze Zespół Szkół Przyrodniczych i Branżowych w Głogowie Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Wiązowie Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich Zespół Szkół Specjalnych im. Ireny Komorowskiej w Oławie Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie




kujawsko-pomorskie


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie Kujawsko-Pomorski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 im. Louisa Braille'a w Bydgoszczy II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Butterfly School w Toruniu III Liceum Ogólnokształcące im. Samuela Bogumiła Lindego w Toruniu Szkoła Podstawowa im. p.por. Marka Uleryka w Dziewierzewie Szkoła Podstawowa nr 2 w Bydgoszczy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chodczu Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Lisewie I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Grudziądzu Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sośnie Szkoła Podstawowa w Terespolu Pomorskim Szkoła Podstawowa w Kotomierzu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmno Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Świętosławiu Katolickie Szkoły i Przedszkole w Świeciu Szkoła Podstawowa w Grzywnie Szkoła Podstawowa im. Leona Poeplau w Kończewicach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Szkoła Podstawowa 4 pory roku w Cielu VI Liceum Ogólnokształcące im. Zesłańców Sybiru w Toruniu Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu Liceum Ogólnokształcące nr. 7 im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy IV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy Szkoła Podstawowa nr 24 w Toruniu




lubelskie


Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Białej Podlaskiej Zespół Szkół im. św. Jana Pawła II w Białce I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowie III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olbięcinie Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Ziemiańskiej Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Księżej Szkoła Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Milanowie Zespół Placówek Oświatowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trawnikach Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Lublinie II Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim Liceum Ogólnokształcące nr 6 im. Hugona Kołłątaja w Lublinie Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Żwirki i Wigury w Białej Podlaskiej Zespół Szkół w Ulanie-Majoracie Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Dysie Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Piaskach VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie




lubuskie


II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Sosnach Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim Szkoła Podstawowa w Ulimiu Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie




łódzkie


II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli Zespół Szkolno Przedszkolny w Piątkowisku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sieradzu Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 145 w Łodzi Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łasku I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łasku XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 141 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Łodzi Szkoła Podstawowa im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. Józefa Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze Szkoła Podstawowa nr 42 w Łodzi IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stefana Roweckiego-Grota w Piotrkowie Trybunalskim Szkoła Podstawowa nr 189 w Łodzi Zespół Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielkowicach XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi Szkoła Podstawowa Nr 71 w Łodzi I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Ozorkowie Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzejowicach Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Ignacego Jana Paderewskiego w Łasku-Kolumnie Zespół Szkół w Waszkowskiem XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 Szkoła Podstawowa nr 212 w Łodzi Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie Mazowieckiej XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Łodzi




małopolskie


Zespół Szkół Społecznych "Splot" z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego II Liceum Ogólnokształcące w Krakowie I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących im. Janusza Korczaka w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawnicy Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie XXX Liceum Ogólnokształcące im. św. Brata Alberta-Adama Chmielowskiego w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Tarnowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korczynie II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie Zespół Szkół w Libiążu Zespół Szkolno Przedszkolny w Jadownikach XXVIII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie Szkoła Podstawowa nr 14 w Tarnowie I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wieliczce Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzesku




mazowieckie


Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii Zespół Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej w Warszawie Deutsche Schule – Ośrodek Szkolenia Języka Niemieckiego w Siedlcach Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sierpcu Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego w Warszawie VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie Zespół Szkół nr 1 w Piasecznie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciepielowie Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie Zespół Szkół nr 1 w Markach Zespół Szkół nr 39 w Warszawie Zespół Szkół Zawodowych im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 w Warszawie Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Blichowie Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej w Warszawie Szkoła Podstawowa im. ks. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego w Sarbiewie Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 7 w Warszawie Akademia Dobrej Edukacji w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wołominie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego w Otwocku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w Miedniewicach Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Guzowie II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu Szkoła Podstawowa nr 141 im. Majora Henryka Sucharskiego w Warszawie Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida W Radzyminie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich w Warszawie Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy w Warszawie Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 53 w Warszawie Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze Szkoła Podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Warszawie Szkoła Podstawowa w Uwielinach XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w Warszawie Zespół Szkolno Przedszkolny w Halinowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiach Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" w Warszawie L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawie Zespół Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomiankach im. Ireny Szewińskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II w Warszawie Szkoła Podstawowa w Izabelinie im. Płk. Stanisława Królickiego Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie Zespół Szkół Specjalnych nr 89 w Warszawie XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela De Cervantesa w Warszawie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie Zespół Placówek Oświatowych w Bieżuniu CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie




opolskie


Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Bosko w Luboszycach Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kluczborku Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kluczborku Zespół Szkół w Ozimku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Brzegu Zespół Szkół Mechanicznych w Głubczycach Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Gogolinie Liceum dla Dorosłych Cosinus w Opolu Szkoła Podstawowa nr 2 w Praszce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazie Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Nowym Świętowie Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukowiu Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Lompy w Grodkowie Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nysie





podkarpackie


II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie Zespół Szkolno Przedszkolny w Fredrepolu I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Żurawicy Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej w Łazach Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Nowej Dębie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żurawicy Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej Zespół Szkół Ogólnokształcących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie Zespół Szkół w Nagoszynie Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krośnie Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie Zespół Szkół w Oleszycach Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie




podlaskie


Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 9 w Białymstoku Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Filipowie Branżowa Szkoła I Stopnia nr 10 w Białymstoku Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego ELEOS w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zbójnej Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku Szkoła Podstawowa nr 5 w Białymstoku Szkoła Podstawowa im Elizy Orzeszkowej w Sobolewie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Hajnówce




pomorskie


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 im. Szarych Szeregów w Gdańsku Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. Tadeusza Tańskiego w Słupsku Zespół Szkół Technicznych w Słupsku Zespół Szkół Sportowych w Słupsku II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Słupsku Zespół Szkół "Elektryk" im. Noblistów Polskich w Słupsku Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ustce I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kartuzach Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego w Słupsku V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czeczewie Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bruku Szkoła Podstawowa nr 35 im. kpt. Stanisława Kosko w Gdyni V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku Szkoła Podstawowa w Lubiszewie Szkoła Podstawowa nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jerzego Pucka w Gdańsku Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku Szkoła Podstawowa im. Henryka Sucharskiego w Jezierzycach Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Stowięcinie Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumii Zespół Szkół Specjalnych nr 1 im. Stefana Batorego w Gdańsku Szkoła Podstawowa w Smołdzinie Pozytywna Szkoła Podstawowa Zespół Szkół Technicznych w Sopocie Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdańsku VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni Technikum TEB Edukacja w Gdańsku Szkoła Podstawowa im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Jantarze Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tczewie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego w Gdańsku




śląskie


Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Zabrzu Szkoła Podstawowa nr 4 w Mikołowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach IV Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu Szkoła Podstawowa nr 6 w Ustroniu Szkoła Podstawowa nr 4 im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Lubińcu Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu Szkoła Podstawowa nr 40 w Rudzie Śląskiej Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mysłowicach Szkoła Podstawowa nr 1 w Wodzisławiu Śląskim Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa w Mysłowicach Szkoła Podstawowa nr 5 w Cieszynie Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnowskich Górach Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy koło PSONI w Bytomiu Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Jastrzębiu Zdroju II Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna BURSZTYNEK w Wodzisławiu Śląskim Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Bytomiu Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Rybniku Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Brzechwy w Myszkowie Zespół Szkół nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zabrzu Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawierciu Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Siemianicach Śląskich Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w Czechowicach-Dziedzicach Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie w Jaworznie III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie Szkoła Podstawowa nr 15 im. ks. Jana Dzierżona w Zabrzu Miejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich V Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Katowicach Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Zabrzu Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Zawierciu Zespół Szkół Technicznych Nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Chorzowie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Zawierciu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach Zespół Szkół nr 6 w Tychach Zespół Szkół-Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Kochanowicach I Liceum Ogólnokształcące w Rudzie Śląskiej II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu Zespół Szkół nr 6 w Rybniku Szkoła Podstawowa nr 37 im. Karola Grzesika w Chorzowie Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich Zespół Szkół Specjalnych w Siemanowicach Śląskich Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im Cypriana Kamila Norwida w Tychach Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Lublińcu I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gliwicach Liceum Sztuk Plastycznych ANIMATOR w Gliwicach Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westesterplatte w Lublińcu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Żorach Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Katowicach Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Zabrzu Szkoła Podstawowa w Sośnicowicach Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 w Gliwicach Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Gliwicach Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół nr 1 w Ustroniu Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gliwicach Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie Zespół Szkół Łączności w Gliwicach Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Królowej Jadwigi w Jaworznie Szkoła Podstawowa nr 25 im. Jana Pawła II w Zabrzu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Godowie




świętokrzyskie


I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Kielcach Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Suchedniowie Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Bilczy Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie Szkoła Podstawowa w Brzezinkach Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Kielcach Zespół Szkół nr 2 w Opatowie Szkoła Podstawowa w Makoszynie Zespół Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke-Bosaka w Kielcach Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie




warmińsko-mazurskie


Technikum TEB Edukacja w Olsztynie I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mikołaja Kopernika w Elblągu Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ziemii Mazurskiej w Orzynach Szkoła Podstawowa w Woźnicach Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu Szkoła Podstawowa w Windzie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki Szkoła Podstawowa nr 4 w Kętrzynie Szkoła Podstawowa w Błudowie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Korszach Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce Szkoła Podstawowa w Biesalu Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Gołdapiu Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie Szkoła Podstawowa im. prof. Stanisława Srokowskiego w Srokowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu XI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie Zespół Szkół w Pasłęku Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu Szkoła Podstawowa nr 4 im. Pilskich Podróżników w Iławie Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie




wielkopolskie


II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Romka Strzałkowskiego w Poznaniu Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Szamotułach Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wapnie Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Biezdrowie II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Trzciance Szkoła Podstawowa nr 2 im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowikowie O!MEGA Szkoła Podstawowa i Liceum w Poznaniu IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Poznaniu Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. płk. Jerzego Strzałkowskiego w Lesznie Zespół Szkół nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie Szkoła Podstawowa w Kuklinowie Zespół Szkół w Pięczkowie Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Siedlcu Szkoła Podstawowa im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczkowie z siedzibą w Rojęczynie Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu Liceum Ogólnokształcące im Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim Szkoła Podstawowa nr 10 im. Świętego Jana Pawła II w Lesznie Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cisewie Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Franciszka Mickiewicza w Rożnowie XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu Szkoła Podstawowa nr 18 w Poznaniu Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamionnie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu Szkoła Podstawowa nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim Szkoła Podstawowa w Zimnowodzie Szkoła Podstawowa nr 77 im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu Szkoła Podstawowa nr 9 im. Franciszka Witaszka w Poznaniu Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica w Łodzi Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Armii "Poznań" w Poznaniu Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie Szkoła Podstawowa nr 1 w Lesznie Szkoła Podstawowa im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Słupi Wielkiej Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Pile Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Czapurach II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi im. Mikołaja Kopernika w Lesznie Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach




zachodniopomorskie


Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp w Szczecinie I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie Szkoła Podstawowa im. ppor. Ryszarda Kuleszy w Pomianowie Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie IX LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie Zespół Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Sławnie Publiczna Szkoła Podstawowa w Żukowie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie Zespół Szkół w Połczynie-Zdroju Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie Szkoła Podstawowa im. Stefana Wyszyńskiego w Bolkowie Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Nowogardzie Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Św. Jadwigi w Przecławiu Zespół Szkół w Czaplinku Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Barlinku Zespół Szkół im. Gen. Andersa w Złocieńcu Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Szczecinie Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie Szkoła Podstawowa nr 59 w Szczecinie Zespół Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku





_dsc6911.jpg
_dsc6934.jpg
_dsc6919.jpg