top of page
  • Zdjęcie autoraPaula

Raport z programu Akcja Menstruacja w Twojej Szkole 2021/2022

Zaktualizowano: 15 sie 2023

Na zakończenie tego roku chcemy podzielić się z Wami długo zapowiadanym przez nas Raportem z realizacji programu “Akcja Menstruacja w Twojej szkole” w roku szkolnym 2021/2022!


Ten program stał się codziennością zarówno dla naszego Zespołu, jak i ponad 98 tysięcy osób menstruujących korzystających z niego w szkołach w całej Polsce! To dla nas wielki zaszczyt, że tyle placówek obdarzyło nas zaufaniem i wsparciem przy realizacji tego projektu. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie ogólnodostępne środki menstruacyjne staną się oczywistością w polskich szkołach, a do tego czasu chcemy wesprzeć tyle placówek, ile tylko możemy.


Raport powstał przede wszystkim z myślą o osobach wspierających w jakiś sposób program “Akcja Menstruacja w Twojej szkole”: dla społeczności szkolnych realizujących projekt, dla placówek, które chcą dołączyć do inicjatywy, dla osób, które dzielnie wspierają nasze działania finansowo, czy dla naszych partnerów. Bez tych wszystkich osób to by się nie udało! Chcemy jak najbardziej transparentnie przedstawić Wam nasze działania, ale też pokazać, jak wielką zmianę tworzymy, łącząc siły!


To Raport także dla naszego Zespołu - żebyśmy wiedziały, co w projekcie działa dobrze, a co można jeszcze poprawić. Prace nad programem trwają cały rok i nieustannie myślimy o tym, jak ulepszyć kolejne edycje inicjatywy.Właśnie dlatego prezentujemy Wam nasz Raport. Jeśli macie pytania lub przemyślenia z nim związane, śmiało skontaktujcie się z nami przez maila lub nasze kanały społecznościowe - Wasza opinia jest dla nas niesamowicie ważna.2. edycja AMwTS - RAPORT
.pdf
Pobierz PDF • 9.70MB


Pozdrawiamy,

Zespół Akcji Menstruacji

Comentarios


bottom of page